BELEDİYE BİRLİKLERİ

Türkiye Belediyeler Birliği
Marmara
Belediyeler Birliği
Sağlıklı
Kentler Birliği
Türk Dünyası
Belediyeler Birliği
İstanbul Boğazı
Belediyeler Birliği
Tarihi
Kentler Birliği
İstanbul Doğal Üyeler Listesi
İstanbul Asıl Üyeler Listesi

Belediye Belediye Başkanı Parti
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş Ak Parti
Arnavutköy A.Haşim Baltacı Ak Parti
Ataşehir Battal İlgezdi CHP
Avcılar Hanay Handan Toprak Benli CHP
Bağcılar Lokman Çağırıcı Ak Parti
Bahçelievler Osman Develioğlu Ak Parti
Bakırköy Bülent Kerimoğlu CHP
Başakşehir Mevlüt Uysal Ak Parti
Bayrampaşa Atila Aydıner Ak Parti
Beşiktaş Murat Hazinedar CHP
Beykoz Yücel Çelikbilek Ak Parti
Beylikdüzü Ekrem İmamoğlu CHP
Beyoğlu A.Misbah Demircan Ak Parti
Büyükçekmece Hasan Akgün CHP
Çekmeköy Ahmet Poyraz Ak Parti
Esenler M. Tevfik Göksu Ak Parti
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Ak Parti
Eyüp Remzi Aydın Ak Parti
Fatih Mustafa Demir Ak Parti
Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta Ak Parti
Güngören Ş. Yücel Karaman Ak Parti
Kadıköy Aykurt Nuhoğlu CHP
Kağıthane Fazlı Kılıç Ak Parti
Kartal Altınok Öz CHP
Küçükçekmece Temel Karadeniz Ak Parti
Maltepe Ali Kılıç    CHP
Pendik Salih Kenan Şahin Ak Parti
Sancaktepe İsmail Erdem Ak Parti
Sarıyer Şükrü Genç CHP
Silivri Özcan Işıklar CHP
Sultanbeyli Hüseyin Keskin Ak Parti
Sultangazi Cahit Altunay Ak Parti
Şişli Hasan Hayri İnönü CHP
Tuzla Şadi Yazıcı Ak Parti
Ümraniye Hasan Can Ak Parti
Üsküdar Hilmi Türkmen Ak Parti
Zeytinburnu Murat Aydın Ak Parti

Belediye Adı-Soyadı Parti
Adalar Atilla Aytaç CHP
Arnavutköy Ebubekir Taşyürek Ak Parti
Arnavutköy Sıbgetullah Şahin Ak Parti
Arnavutköy Osman Demir Ak Parti
Arnavutköy Yasemin Batur Ak Parti
Arnavutköy Turgut Baran Ak Parti
Ataşehir Mustafa Cevat Arzık Ak Parti
Avcılar Mehmet Özgür Ak Parti
Bağcılar Abdullah Özdemir Ak Parti
Bağcılar Muhammed Ali Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Rabiye Üçtepe Karaköse Ak Parti
Bağcılar Metin Kilik Ak Parti
Bağcılar Erdal Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Abdülhamit Dursun Ak Parti
Bağcılar Fethi Başaranoğlu Ak Parti
Bahçelievler Mevlid Uyan Ak Parti
Bahçelievler Yasin Yıldız Ak Parti
Bahçelievler Erdoğan Şahin Ak Parti
Bahçelievler Habibe Güner Ak Parti
Başakşehir Kağan Şahin Ak Parti
Başakşehir Ahmet Hilmi Boyraz Ak Parti
Bayrampaşa Rasim Bilgehan Ak Parti
Bayrampaşa Abdulnaser Şimşek Ak Parti
Bayrampaşa Mehmet Acar Ak Parti
Beykoz Muharrem Kaşıtoğlu Ak Parti
Beykoz Muhammet Hanifi Dilmaç Ak Parti
Beylikdüzü Gürkan İzzet Paksoy Ak Parti
Beyoğlu Bülent Katkak Ak Parti
Beyoğlu Şenol Cengiz Ak Parti
Beyoğlu Mehmet Erdoğan Ak Parti
Büyükçekmece Recep Erol Ak Parti
Çatalca Hüseyin Kahya Ak Parti
Çatalca Cem Kara CHP
Çekmeköy Selamet Aygün Ak Parti
Çekmeköy Fatih Sırmacı Ak Parti
Esenler Ahmet Bilal Kıymaz Ak Parti
Esenler İdris Topdağ Ak Parti
Esenler Faruk Aydın Ak Parti
Esenler Osman Gökçebaş Ak Parti
Esenyurt Yasir Çelik Ak Parti
Eyüp Seckin Turan Ak Parti
Eyüp İsmail Hakkı Turunç Ak Parti
Eyüp Önder Benzeş Ak Parti
Fatih Hadi Diler Ak Parti
Fatih Salih Akverdi Ak Parti
Fatih Nazmiye Sümeyye Sayan Ak Parti
Gaziosmanpaşa Özdemir İçin Ak Parti
Gaziosmanpaşa Mehmet Selim Bilmen Ak Parti
Gaziosmanpaşa Oktay Birinci Ak Parti
Güngören Ömer Lütfi Arı Ak Parti
Güngören Solmaz Kıran Çinkil Ak Parti
Kağıthane Selim Akgün Ak Parti
Kağıthane Temel Başalan Ak Parti
Kartal Fatma Genç Ünay Ak Parti
Kartal Temel Yaz Ak Parti
Küçükçekmece Sami Şahin Ak Parti
Küçükçekmece Semra Yaşar Ak Parti
Maltepe Adem Göktaş Ak Parti
Maltepe Mehmet Erikçi Ak Parti
Pendik Cevat Yaman Ak Parti
Pendik Bülent Aşkın Ak Parti
Sancaktepe Zeynel Önal Ak Parti
Sancaktepe Turgay Akpınar Ak Parti
Sarıyer Nurettin Çelik Ak Parti
Sarıyer Hicran Hamza Çelikyay Ak Parti
Silivri Rıfat Kutlu Ak Parti
Sultanbeyli Fatih Poyraz Ak Parti
Sultanbeyli Mehmet Yaman Ak Parti
Sultangazi Mustafa Demir Ak Parti
Sultangazi Timur Soysal Ak Parti
Şile Can Tabakoğlu Ak Parti
Şile Özcan Kara Ak Parti
Şile Eren Özdemir Ak Parti
Tuzla Serhan Kural Ak Parti
Tuzla Ahmet Çabuk Ak Parti
Ümraniye Maliki Ejder Batur Ak Parti
Ümraniye İlyas Çelik Ak Parti
Ümraniye Ülkiye Toptaş Ak Parti
Ümraniye Mahmut Emin Mollaoğlu Ak Parti
Üsküdar Umut Ekşi Ak Parti
Üsküdar Osman Aydın Ak Parti
Üsküdar Hamza Cebeci Ak Parti
Üsküdar Abdullah Ayaz Ak Parti
Zeytinburnu Cemal Merdan Ak Parti
Zeytinburnu Fatma Balcı Ak Parti

İstanbul Doğal Üyeler Listesi

Belediye Belediye Başkanı Parti
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş Ak Parti
Arnavutköy A.Haşim Baltacı Ak Parti
Ataşehir Battal İlgezdi CHP
Avcılar Hanay Handan Toprak Benli CHP
Bağcılar Lokman Çağırıcı Ak Parti
Bahçelievler Osman Develioğlu Ak Parti
Bakırköy Bülent Kerimoğlu CHP
Başakşehir Mevlüt Uysal Ak Parti
Bayrampaşa Atila Aydıner Ak Parti
Beşiktaş Murat Hazinedar CHP
Beykoz Yücel Çelikbilek Ak Parti
Beylikdüzü Ekrem İmamoğlu CHP
Beyoğlu A.Misbah Demircan Ak Parti
Büyükçekmece Hasan Akgün CHP
Çekmeköy Ahmet Poyraz Ak Parti
Esenler M. Tevfik Göksu Ak Parti
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Ak Parti
Eyüp Remzi Aydın Ak Parti
Fatih Mustafa Demir Ak Parti
Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta Ak Parti
Güngören Ş. Yücel Karaman Ak Parti
Kadıköy Aykurt Nuhoğlu CHP
Kağıthane Fazlı Kılıç Ak Parti
Kartal Altınok Öz CHP
Küçükçekmece Temel Karadeniz Ak Parti
Maltepe Ali Kılıç    CHP
Pendik Salih Kenan Şahin Ak Parti
Sancaktepe İsmail Erdem Ak Parti
Sarıyer Şükrü Genç CHP
Silivri Özcan Işıklar CHP
Sultanbeyli Hüseyin Keskin Ak Parti
Sultangazi Cahit Altunay Ak Parti
Şişli Hasan Hayri İnönü CHP
Tuzla Şadi Yazıcı Ak Parti
Ümraniye Hasan Can Ak Parti
Üsküdar Hilmi Türkmen Ak Parti
Zeytinburnu Murat Aydın Ak Parti

İstanbul Asıl Üyeler Listesi

Belediye Adı-Soyadı Parti
Adalar Atilla Aytaç CHP
Arnavutköy Ebubekir Taşyürek Ak Parti
Arnavutköy Sıbgetullah Şahin Ak Parti
Arnavutköy Osman Demir Ak Parti
Arnavutköy Yasemin Batur Ak Parti
Arnavutköy Turgut Baran Ak Parti
Ataşehir Mustafa Cevat Arzık Ak Parti
Avcılar Mehmet Özgür Ak Parti
Bağcılar Abdullah Özdemir Ak Parti
Bağcılar Muhammed Ali Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Rabiye Üçtepe Karaköse Ak Parti
Bağcılar Metin Kilik Ak Parti
Bağcılar Erdal Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Abdülhamit Dursun Ak Parti
Bağcılar Fethi Başaranoğlu Ak Parti
Bahçelievler Mevlid Uyan Ak Parti
Bahçelievler Yasin Yıldız Ak Parti
Bahçelievler Erdoğan Şahin Ak Parti
Bahçelievler Habibe Güner Ak Parti
Başakşehir Kağan Şahin Ak Parti
Başakşehir Ahmet Hilmi Boyraz Ak Parti
Bayrampaşa Rasim Bilgehan Ak Parti
Bayrampaşa Abdulnaser Şimşek Ak Parti
Bayrampaşa Mehmet Acar Ak Parti
Beykoz Muharrem Kaşıtoğlu Ak Parti
Beykoz Muhammet Hanifi Dilmaç Ak Parti
Beylikdüzü Gürkan İzzet Paksoy Ak Parti
Beyoğlu Bülent Katkak Ak Parti
Beyoğlu Şenol Cengiz Ak Parti
Beyoğlu Mehmet Erdoğan Ak Parti
Büyükçekmece Recep Erol Ak Parti
Çatalca Hüseyin Kahya Ak Parti
Çatalca Cem Kara CHP
Çekmeköy Selamet Aygün Ak Parti
Çekmeköy Fatih Sırmacı Ak Parti
Esenler Ahmet Bilal Kıymaz Ak Parti
Esenler İdris Topdağ Ak Parti
Esenler Faruk Aydın Ak Parti
Esenler Osman Gökçebaş Ak Parti
Esenyurt Yasir Çelik Ak Parti
Eyüp Seckin Turan Ak Parti
Eyüp İsmail Hakkı Turunç Ak Parti
Eyüp Önder Benzeş Ak Parti
Fatih Hadi Diler Ak Parti
Fatih Salih Akverdi Ak Parti
Fatih Nazmiye Sümeyye Sayan Ak Parti
Gaziosmanpaşa Özdemir İçin Ak Parti
Gaziosmanpaşa Mehmet Selim Bilmen Ak Parti
Gaziosmanpaşa Oktay Birinci Ak Parti
Güngören Ömer Lütfi Arı Ak Parti
Güngören Solmaz Kıran Çinkil Ak Parti
Kağıthane Selim Akgün Ak Parti
Kağıthane Temel Başalan Ak Parti
Kartal Fatma Genç Ünay Ak Parti
Kartal Temel Yaz Ak Parti
Küçükçekmece Sami Şahin Ak Parti
Küçükçekmece Semra Yaşar Ak Parti
Maltepe Adem Göktaş Ak Parti
Maltepe Mehmet Erikçi Ak Parti
Pendik Cevat Yaman Ak Parti
Pendik Bülent Aşkın Ak Parti
Sancaktepe Zeynel Önal Ak Parti
Sancaktepe Turgay Akpınar Ak Parti
Sarıyer Nurettin Çelik Ak Parti
Sarıyer Hicran Hamza Çelikyay Ak Parti
Silivri Rıfat Kutlu Ak Parti
Sultanbeyli Fatih Poyraz Ak Parti
Sultanbeyli Mehmet Yaman Ak Parti
Sultangazi Mustafa Demir Ak Parti
Sultangazi Timur Soysal Ak Parti
Şile Can Tabakoğlu Ak Parti
Şile Özcan Kara Ak Parti
Şile Eren Özdemir Ak Parti
Tuzla Serhan Kural Ak Parti
Tuzla Ahmet Çabuk Ak Parti
Ümraniye Maliki Ejder Batur Ak Parti
Ümraniye İlyas Çelik Ak Parti
Ümraniye Ülkiye Toptaş Ak Parti
Ümraniye Mahmut Emin Mollaoğlu Ak Parti
Üsküdar Umut Ekşi Ak Parti
Üsküdar Osman Aydın Ak Parti
Üsküdar Hamza Cebeci Ak Parti
Üsküdar Abdullah Ayaz Ak Parti
Zeytinburnu Cemal Merdan Ak Parti
Zeytinburnu Fatma Balcı Ak Parti

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Özdemir İçin Ali Murat Alatepe
İlhan Şengüler Hayrullah Hasdemir
Temel Yaz

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Togay Çoban Merve Çabuk
İlhan Şengüler Hayrullah Hasdemir

Üye Listesi

Asil Üye
İsmail Hakkı Turunç
Mehmet Erikci
Fethi Başaranoğlu

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Hikmet Öztürk Turan Topal
İbrahim Hocaoğlu Mahmut Eminmollaoğlu

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Mevlid Uyan Harun Özer
Seyithan İzsiz Hüseyin Erdoğdu
Necdet Dursun
Türkiye Belediyeler Birliği
İstanbul Doğal Üyeler Listesi
İstanbul Asıl Üyeler Listesi

Belediye Belediye Başkanı Parti
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş Ak Parti
Arnavutköy A.Haşim Baltacı Ak Parti
Ataşehir Battal İlgezdi CHP
Avcılar Hanay Handan Toprak Benli CHP
Bağcılar Lokman Çağırıcı Ak Parti
Bahçelievler Osman Develioğlu Ak Parti
Bakırköy Bülent Kerimoğlu CHP
Başakşehir Mevlüt Uysal Ak Parti
Bayrampaşa Atila Aydıner Ak Parti
Beşiktaş Murat Hazinedar CHP
Beykoz Yücel Çelikbilek Ak Parti
Beylikdüzü Ekrem İmamoğlu CHP
Beyoğlu A.Misbah Demircan Ak Parti
Büyükçekmece Hasan Akgün CHP
Çekmeköy Ahmet Poyraz Ak Parti
Esenler M. Tevfik Göksu Ak Parti
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Ak Parti
Eyüp Remzi Aydın Ak Parti
Fatih Mustafa Demir Ak Parti
Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta Ak Parti
Güngören Ş. Yücel Karaman Ak Parti
Kadıköy Aykurt Nuhoğlu CHP
Kağıthane Fazlı Kılıç Ak Parti
Kartal Altınok Öz CHP
Küçükçekmece Temel Karadeniz Ak Parti
Maltepe Ali Kılıç    CHP
Pendik Salih Kenan Şahin Ak Parti
Sancaktepe İsmail Erdem Ak Parti
Sarıyer Şükrü Genç CHP
Silivri Özcan Işıklar CHP
Sultanbeyli Hüseyin Keskin Ak Parti
Sultangazi Cahit Altunay Ak Parti
Şişli Hasan Hayri İnönü CHP
Tuzla Şadi Yazıcı Ak Parti
Ümraniye Hasan Can Ak Parti
Üsküdar Hilmi Türkmen Ak Parti
Zeytinburnu Murat Aydın Ak Parti

Belediye Adı-Soyadı Parti
Adalar Atilla Aytaç CHP
Arnavutköy Ebubekir Taşyürek Ak Parti
Arnavutköy Sıbgetullah Şahin Ak Parti
Arnavutköy Osman Demir Ak Parti
Arnavutköy Yasemin Batur Ak Parti
Arnavutköy Turgut Baran Ak Parti
Ataşehir Mustafa Cevat Arzık Ak Parti
Avcılar Mehmet Özgür Ak Parti
Bağcılar Abdullah Özdemir Ak Parti
Bağcılar Muhammed Ali Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Rabiye Üçtepe Karaköse Ak Parti
Bağcılar Metin Kilik Ak Parti
Bağcılar Erdal Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Abdülhamit Dursun Ak Parti
Bağcılar Fethi Başaranoğlu Ak Parti
Bahçelievler Mevlid Uyan Ak Parti
Bahçelievler Yasin Yıldız Ak Parti
Bahçelievler Erdoğan Şahin Ak Parti
Bahçelievler Habibe Güner Ak Parti
Başakşehir Kağan Şahin Ak Parti
Başakşehir Ahmet Hilmi Boyraz Ak Parti
Bayrampaşa Rasim Bilgehan Ak Parti
Bayrampaşa Abdulnaser Şimşek Ak Parti
Bayrampaşa Mehmet Acar Ak Parti
Beykoz Muharrem Kaşıtoğlu Ak Parti
Beykoz Muhammet Hanifi Dilmaç Ak Parti
Beylikdüzü Gürkan İzzet Paksoy Ak Parti
Beyoğlu Bülent Katkak Ak Parti
Beyoğlu Şenol Cengiz Ak Parti
Beyoğlu Mehmet Erdoğan Ak Parti
Büyükçekmece Recep Erol Ak Parti
Çatalca Hüseyin Kahya Ak Parti
Çatalca Cem Kara CHP
Çekmeköy Selamet Aygün Ak Parti
Çekmeköy Fatih Sırmacı Ak Parti
Esenler Ahmet Bilal Kıymaz Ak Parti
Esenler İdris Topdağ Ak Parti
Esenler Faruk Aydın Ak Parti
Esenler Osman Gökçebaş Ak Parti
Esenyurt Yasir Çelik Ak Parti
Eyüp Seckin Turan Ak Parti
Eyüp İsmail Hakkı Turunç Ak Parti
Eyüp Önder Benzeş Ak Parti
Fatih Hadi Diler Ak Parti
Fatih Salih Akverdi Ak Parti
Fatih Nazmiye Sümeyye Sayan Ak Parti
Gaziosmanpaşa Özdemir İçin Ak Parti
Gaziosmanpaşa Mehmet Selim Bilmen Ak Parti
Gaziosmanpaşa Oktay Birinci Ak Parti
Güngören Ömer Lütfi Arı Ak Parti
Güngören Solmaz Kıran Çinkil Ak Parti
Kağıthane Selim Akgün Ak Parti
Kağıthane Temel Başalan Ak Parti
Kartal Fatma Genç Ünay Ak Parti
Kartal Temel Yaz Ak Parti
Küçükçekmece Sami Şahin Ak Parti
Küçükçekmece Semra Yaşar Ak Parti
Maltepe Adem Göktaş Ak Parti
Maltepe Mehmet Erikçi Ak Parti
Pendik Cevat Yaman Ak Parti
Pendik Bülent Aşkın Ak Parti
Sancaktepe Zeynel Önal Ak Parti
Sancaktepe Turgay Akpınar Ak Parti
Sarıyer Nurettin Çelik Ak Parti
Sarıyer Hicran Hamza Çelikyay Ak Parti
Silivri Rıfat Kutlu Ak Parti
Sultanbeyli Fatih Poyraz Ak Parti
Sultanbeyli Mehmet Yaman Ak Parti
Sultangazi Mustafa Demir Ak Parti
Sultangazi Timur Soysal Ak Parti
Şile Can Tabakoğlu Ak Parti
Şile Özcan Kara Ak Parti
Şile Eren Özdemir Ak Parti
Tuzla Serhan Kural Ak Parti
Tuzla Ahmet Çabuk Ak Parti
Ümraniye Maliki Ejder Batur Ak Parti
Ümraniye İlyas Çelik Ak Parti
Ümraniye Ülkiye Toptaş Ak Parti
Ümraniye Mahmut Emin Mollaoğlu Ak Parti
Üsküdar Umut Ekşi Ak Parti
Üsküdar Osman Aydın Ak Parti
Üsküdar Hamza Cebeci Ak Parti
Üsküdar Abdullah Ayaz Ak Parti
Zeytinburnu Cemal Merdan Ak Parti
Zeytinburnu Fatma Balcı Ak Parti

İstanbul Doğal Üyeler Listesi

Belediye Belediye Başkanı Parti
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş Ak Parti
Arnavutköy A.Haşim Baltacı Ak Parti
Ataşehir Battal İlgezdi CHP
Avcılar Hanay Handan Toprak Benli CHP
Bağcılar Lokman Çağırıcı Ak Parti
Bahçelievler Osman Develioğlu Ak Parti
Bakırköy Bülent Kerimoğlu CHP
Başakşehir Mevlüt Uysal Ak Parti
Bayrampaşa Atila Aydıner Ak Parti
Beşiktaş Murat Hazinedar CHP
Beykoz Yücel Çelikbilek Ak Parti
Beylikdüzü Ekrem İmamoğlu CHP
Beyoğlu A.Misbah Demircan Ak Parti
Büyükçekmece Hasan Akgün CHP
Çekmeköy Ahmet Poyraz Ak Parti
Esenler M. Tevfik Göksu Ak Parti
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Ak Parti
Eyüp Remzi Aydın Ak Parti
Fatih Mustafa Demir Ak Parti
Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta Ak Parti
Güngören Ş. Yücel Karaman Ak Parti
Kadıköy Aykurt Nuhoğlu CHP
Kağıthane Fazlı Kılıç Ak Parti
Kartal Altınok Öz CHP
Küçükçekmece Temel Karadeniz Ak Parti
Maltepe Ali Kılıç    CHP
Pendik Salih Kenan Şahin Ak Parti
Sancaktepe İsmail Erdem Ak Parti
Sarıyer Şükrü Genç CHP
Silivri Özcan Işıklar CHP
Sultanbeyli Hüseyin Keskin Ak Parti
Sultangazi Cahit Altunay Ak Parti
Şişli Hasan Hayri İnönü CHP
Tuzla Şadi Yazıcı Ak Parti
Ümraniye Hasan Can Ak Parti
Üsküdar Hilmi Türkmen Ak Parti
Zeytinburnu Murat Aydın Ak Parti

İstanbul Asıl Üyeler Listesi

Belediye Adı-Soyadı Parti
Adalar Atilla Aytaç CHP
Arnavutköy Ebubekir Taşyürek Ak Parti
Arnavutköy Sıbgetullah Şahin Ak Parti
Arnavutköy Osman Demir Ak Parti
Arnavutköy Yasemin Batur Ak Parti
Arnavutköy Turgut Baran Ak Parti
Ataşehir Mustafa Cevat Arzık Ak Parti
Avcılar Mehmet Özgür Ak Parti
Bağcılar Abdullah Özdemir Ak Parti
Bağcılar Muhammed Ali Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Rabiye Üçtepe Karaköse Ak Parti
Bağcılar Metin Kilik Ak Parti
Bağcılar Erdal Yılmaz Ak Parti
Bağcılar Abdülhamit Dursun Ak Parti
Bağcılar Fethi Başaranoğlu Ak Parti
Bahçelievler Mevlid Uyan Ak Parti
Bahçelievler Yasin Yıldız Ak Parti
Bahçelievler Erdoğan Şahin Ak Parti
Bahçelievler Habibe Güner Ak Parti
Başakşehir Kağan Şahin Ak Parti
Başakşehir Ahmet Hilmi Boyraz Ak Parti
Bayrampaşa Rasim Bilgehan Ak Parti
Bayrampaşa Abdulnaser Şimşek Ak Parti
Bayrampaşa Mehmet Acar Ak Parti
Beykoz Muharrem Kaşıtoğlu Ak Parti
Beykoz Muhammet Hanifi Dilmaç Ak Parti
Beylikdüzü Gürkan İzzet Paksoy Ak Parti
Beyoğlu Bülent Katkak Ak Parti
Beyoğlu Şenol Cengiz Ak Parti
Beyoğlu Mehmet Erdoğan Ak Parti
Büyükçekmece Recep Erol Ak Parti
Çatalca Hüseyin Kahya Ak Parti
Çatalca Cem Kara CHP
Çekmeköy Selamet Aygün Ak Parti
Çekmeköy Fatih Sırmacı Ak Parti
Esenler Ahmet Bilal Kıymaz Ak Parti
Esenler İdris Topdağ Ak Parti
Esenler Faruk Aydın Ak Parti
Esenler Osman Gökçebaş Ak Parti
Esenyurt Yasir Çelik Ak Parti
Eyüp Seckin Turan Ak Parti
Eyüp İsmail Hakkı Turunç Ak Parti
Eyüp Önder Benzeş Ak Parti
Fatih Hadi Diler Ak Parti
Fatih Salih Akverdi Ak Parti
Fatih Nazmiye Sümeyye Sayan Ak Parti
Gaziosmanpaşa Özdemir İçin Ak Parti
Gaziosmanpaşa Mehmet Selim Bilmen Ak Parti
Gaziosmanpaşa Oktay Birinci Ak Parti
Güngören Ömer Lütfi Arı Ak Parti
Güngören Solmaz Kıran Çinkil Ak Parti
Kağıthane Selim Akgün Ak Parti
Kağıthane Temel Başalan Ak Parti
Kartal Fatma Genç Ünay Ak Parti
Kartal Temel Yaz Ak Parti
Küçükçekmece Sami Şahin Ak Parti
Küçükçekmece Semra Yaşar Ak Parti
Maltepe Adem Göktaş Ak Parti
Maltepe Mehmet Erikçi Ak Parti
Pendik Cevat Yaman Ak Parti
Pendik Bülent Aşkın Ak Parti
Sancaktepe Zeynel Önal Ak Parti
Sancaktepe Turgay Akpınar Ak Parti
Sarıyer Nurettin Çelik Ak Parti
Sarıyer Hicran Hamza Çelikyay Ak Parti
Silivri Rıfat Kutlu Ak Parti
Sultanbeyli Fatih Poyraz Ak Parti
Sultanbeyli Mehmet Yaman Ak Parti
Sultangazi Mustafa Demir Ak Parti
Sultangazi Timur Soysal Ak Parti
Şile Can Tabakoğlu Ak Parti
Şile Özcan Kara Ak Parti
Şile Eren Özdemir Ak Parti
Tuzla Serhan Kural Ak Parti
Tuzla Ahmet Çabuk Ak Parti
Ümraniye Maliki Ejder Batur Ak Parti
Ümraniye İlyas Çelik Ak Parti
Ümraniye Ülkiye Toptaş Ak Parti
Ümraniye Mahmut Emin Mollaoğlu Ak Parti
Üsküdar Umut Ekşi Ak Parti
Üsküdar Osman Aydın Ak Parti
Üsküdar Hamza Cebeci Ak Parti
Üsküdar Abdullah Ayaz Ak Parti
Zeytinburnu Cemal Merdan Ak Parti
Zeytinburnu Fatma Balcı Ak Parti

Marmara
Belediyeler Birliği

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Özdemir İçin Ali Murat Alatepe
İlhan Şengüler Hayrullah Hasdemir
Temel Yaz
Sağlıklı
Kentler Birliği

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Togay Çoban Merve Çabuk
İlhan Şengüler Hayrullah Hasdemir
Türk Dünyası
Belediyeler Birliği

Üye Listesi

Asil Üye
İsmail Hakkı Turunç
Mehmet Erikci
Fethi Başaranoğlu

İstanbul Boğazı
Belediyeler Birliği

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Hikmet Öztürk Turan Topal
İbrahim Hocaoğlu Mahmut Eminmollaoğlu
Tarihi
Kentler Birliği

Üye Listesi

Asil Üye Yedek Üye
Mevlid Uyan Harun Özer
Seyithan İzsiz Hüseyin Erdoğdu
Necdet Dursun
  • Canlı Destek
  • Beyaz Masa
  • Hava Durumu
  • Trafik
  • Sosyal Tesisler