Liste Görünümü
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Ekrem İmamoğlu
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ENCÜMENİ
Yavuz Erkut
GENEL SEKRETERLİK

BASIN DANIŞMANI
Kadriye Kasapoğlu
ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ
Abdullah Aydın
TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI
Halim İpek
İÇ DENETİM BİRİMİ BAŞKANLIĞI
DANIŞMANLAR UKOME AYKOME İ.E.T.T İ.S.K.İ Eren Sönmez
HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ
Yeşim Meltem Şişli
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
İbrahim Orhan Demir
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
Dr. Şengül Altan Arslan
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
Dr. Mehmet Çakılcıoğlu
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
Turgut Tuncay Önbilgin
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
Murat Yazıcı
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
Mehmet Murat Kalkanlı
GENEL SEKRETER YARDIMCILIĞI
Nurcan Alan
İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı
Naim Erol Özgüner
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
Ramazan Özcan Yıldırım
Kurumsal Gelişim ve Yönetim Sistemleri Daire Başkanlığı
Arif Gürkan Alpay
Satınalma Daire Başkanlığı
Nurten Uğursoy
Yazı İşleri Ve Kararlar Daire Başkanlığı
Nurcan Alan
Dış İlişkiler Daire Başkanlığı
Hülya Muratlı
Kültür Daire Başkanlığı
Muzaffer Saraç
Sağlık Daire Başkanlığı
Yavuz Saltık
Sosyal Hizmetler ve Bağımlılıkla Mücadele Daire Başkanlığı
Doç. Dr. Pelin Alpkökin
Raylı Sistem Daire Başkanlığı
Fuat Alarçin
Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı
Mustafa Gürsoy
Ulaşım Daire Başkanlığı
Kasım Arısoy
Fen İşleri Daire Başkanlığı
Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin
Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı
Seyfüllah Demirel
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı
İhsan Yılmaz
Etüd ve Projeler Daire Başkanlığı
Dr. Tayfun Kahraman
Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanlığı
Gürkan Akgün
İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı
Tülün İnal
Boğaziçi İmar Müdürlüğü
Mahir Polat
Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı
Mansur Güneş
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
Remzi Albayrak
İtfaiye Daire Başkanlığı
Dr. Ayhan Koç
Mezarlıklar Daire Başkanlığı
Ahmet Atalık
Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanlığı
Engin Ulusoy
Zabıta Daire Başkanlığı
Ferruh Arslan
Basın Yayın Müdürlüğü
Murat Arslan
Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü
Ozan Bircan
Orkestralar Müdürlüğü
Ceyhun Ünlü
Şehir Tiyatroları Müdürlüğü
Emre Dündar
Turizm Müdürlüğü
Hüseyin Yılmaz
İnsan Kaynakları Müdürlüğü
Hatice Kaya
Eğitim Müdürlüğü
Erkan Duyar
Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğü
İsmail Aydın
Arşiv Müdürlüğü
Ayhan Kılınç
Encümen Müdürlüğü
Kadir Ak
Meclis Müdürlüğü
Selami Günaydın
Yazı İşleri Müdürlüğü
Ahmet Altay
İhale İşleri Müdürlüğü
Mehmet Çelik
Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü
Talha Özyurt
Satınalma Müdürlüğü
Reşit Taşkın
İstanbul Darülaceze Müdürlüğü
Süleyman Bakan
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü
Gülişah Molla
Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü
Nusret Safa Şahbatoğlu
Atık Yönetimi Müdürlüğü
Baysal Badem
Çevre Koruma Müdürlüğü
Muhammet Ali Eker
Deniz Hizmetleri Müdürlüğü
Süleyman Ecin
Anadolu Yakası Mezarlıklar Müdürlüğü
Hüseyin Mor
Avrupa Yakası Mezarlıklar Müdürlüğü
Hikmet Yıldız
Mezarlıklar Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Hülya Demirkol
Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Ömer Çebi
Avrupa Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Adnan Bıyıklıoğlu
Enerji Yönetimi ve Aydınlatma Müdürlüğü
Mustafa Özkan
Yeşil Alan ve Tesisler Yapım Müdürlüğü
Figen Yılmaz
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü
Yeliz Yıldız Kökenek
Engelliler Müdürlüğü
Volkan Bengli
Sosyal Hizmetler Müdürlüğü
Fulya Solmaz
Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Musa Yazıcı
Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
Serdar Yücel
Trafik Müdürlüğü
Mükremin Kara
Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü
Utku Cihan
Ulaşım Planlama Müdürlüğü
Fahrettin Öner
Anadolu Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü
Ersin Baykal
Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü
Aslı Şahin Akyol
Raylı Sistem Projeler Müdürlüğü
Koray Ataç
Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü
Canan Melikler
Birim Fiyat ve Standartlar Müdürlüğü
Ayşe Esin Aşar
Kesin Hesap Müdürlüğü
Hikmet Erkan
Kurumsal Proje Yönetim Müdürlüğü
Kemalettin Güner
Yapı İşleri Müdürlüğü
Mustafa Türkaslan
Altyapı Koordinasyon Müdürlüğü
Ayhan Taş
Anadolu Yakası Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü
Mustafa Nalcı
Avrupa Yakası Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü
Eyüp Selman Korten
Makine İkmal Müdürlüğü
Esma Dilek
Akıllı Şehir Müdürlüğü
Şeref Can Ayata
Bilgi İşlem Müdürlüğü
Hakan Çakır
Coğrafi Bilgi Sistemi Müdürlüğü
Hakan Çakır
Elektronik Sistemler Müdürlüğü
Menekşe Şakar
Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü
Bayram Taşkın
Kültür Varlıkları Projeler Müdürlüğü
Kerim Altuğ
Kültürel Miras Koruma Müdürlüğü
Hülya Çolak
Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü
Ulaş Sunar
Altyapı Projeler Müdürlüğü
Ebru Yılmazlar
Kentsel Tasarım Müdürlüğü
İhsan Yılmaz
Üstyapı Projeler Müdürlüğü
Osman Aydın
Harita Müdürlüğü
Ramazan Gülten
İmar Müdürlüğü
Özcan Dağ
Planlama Müdürlüğü
Fatih Doğan
Şehir Planlama Müdürlüğü
Kemal Duran
Deprem ve Zemin İnceleme Müdürlüğü
Sibel Özkan
İstanbul Şehircilik Atölyesi Müdürlüğü (İŞAT)
Mehmet Kenan İşkol
Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü
Nazan Başelli
Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü
Hakan Aplak
Avrupa Yakası Zabıta Müdürlüğü
İnci Cebeci Karali
Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü
Taner Dursun
Zabıta Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Mehmet Demir
Zabıta Tedbir Müdürlüğü
Mehmet Cebeci
Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Ayhan Kep
Gençlik ve Spor Müdürlüğü
Mansur Güneş
Güvenlik Müdürlüğü
Atilla Şahin
İşletmeler Müdürlüğü
Bayram Yurdakul
Tesisler Bakım ve Onarım Müdürlüğü
Tuncay Bulut
Acil Yardım ve Cankurtarma Müdürlüğü
Ahmet Tunçsoy
Afet Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü
Salih Karataş
Anadolu Yakası İtfaiye Müdürlüğü
Mustafa Tomak
Avrupa Yakası İtfaiye Müdürlüğü
Mehmet Sümeli
Merkez İtfaiye Müdürlüğü
İsrafil Aydın
Hal Müdürlüğü
Mustafa Erol
Muhtarlıklar Müdürlüğü
Türker Eroğlu
Tarım ve Su Ürünleri Müdürlüğü
Muhammet Nuri Coşkun
Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü
İrşadi Akbaş
Emlak Yönetimi Daire Başkanlığı
Kenan Kırtıl
Mali Hizmetler Daire Başkanlığı
Arda Karadağ
İştirakler Koordinasyon Müdürlüğü

İştirak Şirket Genel Müdürlükleri
Serbay Öztürk
Hizmet İyileştirme Müdürlüğü
Hasan Tural
Strateji Geliştirme Müdürlüğü
Şenay Şimşek
Emlak Müdürlüğü
Fatih Özçelik
Kamulaştırma Müdürlüğü
Abdulkadir Yılmaz
Mesken Müdürlüğü
Kağan Sürmegöz
Reklam Yönetimi Müdürlüğü
Abdulkadir İnceoğlu
Bütçe ve Denetim Müdürlüğü
Nuri Sezgin
Finansman Müdürlüğü
Yakup Keskin
Gelirler Müdürlüğü
Ali İhsan Baş
Giderler Müdürlüğü
Arda Karadağ
Mali Kontrol Müdürlüğü
Ali Sukas
AĞAÇ VE PEYZAJ A.Ş.
Yücel Karadeniz
BELBİM A.Ş.
Ömer Güçlü Şeneler
BELTUR A.Ş.
Nazım Akkoyun
BİMTAŞ
Ethem Pişkin
BOĞAZİÇİ YÖNETİM A.Ş.
Sertaç Mustafa Nişli
GÜVEN SU A.Ş.
Sertaç Nişli
HAMİDİYE A.Ş.
Dr. Mithat Bülent Özmen
İGDAŞ
Esat Temimhan
İSBAK A.Ş
Burak Sırali
İSFALT A.Ş.
Murat Çakır
İSPARK A.Ş.

İ.D.T.M. A.Ş
M. Aslan Değirmenci
İSTANBUL ENERJİ A.Ş.
Fatih Bulut
İSTANBUL İMAR İNŞAAT A.Ş.
Salih Bekaroğlu
HALK EKMEK A.Ş
Sinem Dedetaş
ŞEHİR HATLARI A.Ş.
Mustafa Canlı
İSTAÇ A.Ş.
Ziya Gökmen Togay
İSTON A.Ş.
Nihat Narin
İSTTELKOM A.Ş.
Ahmet Can Buğday
İSTGÜVEN A.Ş.
Birol Atmaca
İSYÖN A.Ş.
Ali Kurt
KİPTAŞ
Serdal Taşkın
KÜLTÜR A.Ş.
Dr. İpek Elif Atayman
MEDYA A.Ş.
Ali Fırat
METRO İSTANBUL A.Ş.
Ali Evren Özsoy
OTOBÜS A.Ş.
Banu Saraçlar
İSPER A.Ş.
İzzet Renay Onur
SPOR İSTANBUL A.Ş.
Alican Bakkal
ŞİŞLİ KÜLTÜR A.Ş.
İbrahim Edin
UGETAM A.Ş.
Hüseyin Sert
AB İlişkileri Müdürlüğü
Fahri Murat Tuncay
Dış İlişkiler Müdürlüğü

Yönetim Şeması

    Yönetim Şeması